Live the life you want.
Love the life you live.
HEB
ENG

מי אני?
שמי זוניו קריסטל. נולדתי בפרו, ולאחר סיום תואר ראשון בפסיכולוגיה עליתי לארץ. המשכתי את לימודיי באוניברסיטת בר אילן וסיימתי תואר שני בפסיכולוגיה קוגניטיבית מחקרית.

אחרי שנים של תפקידים ניהוליים בעולם העסקי, בשנת 1999 נסעתי עם משפחתי לניו יורק ושם נחשפתי לעולם האימון, שהיה אז בחיתוליו. מיד הסתקרנתי וידעתי שאימון משלב את היכולות, הנסיון שלי והרצון שלי להשפיע ולעזור לאחרים בצורה אישית ואפקטיבית. אז החלטתי ללמוד, לעבוד ולחקור את התחום לעומק. ככל שהעמקתי יותר בלמידה ובמחקר, ככל שנגעתי בחיים של לקוחות, כך התאהבתי יותר ויותר במקצוע.

את התואר השני בפסיכולוגיה והדוקטורט בלמידה ומנהיגות עשיתי באוניברסיטת קולומביה. בעבודת הדוקטורט חקרתי וניתחתי את תהליך האימון, והמחקר שלי הוא בין הפרסומים האקדמיים הראשונים בעולם בתחום. כחלק מהמחלקה למנהיגות ולמידה, לימדתי קורסים באימון באוניברסיטת קולומביה.
אני בוגר שני בתי ספר לאימון בארה"ב:
Coachville וResults Coaching Systems

מה אני עושה ואיך?
אני מאמן, סופרווייזר ומנטור מזה כחמש עשרה שנים. בדרכי להיות מאמן התגוררתי בשלוש יבשות שונות ועבדתי יותר מעשור במשרות ניהול ושיווק בסקטור העסקי ובמגזר השלישי. לעבודה שלי אני מביא שילוב של הנסיון והידע שלי היוצר נקודת מבט ייחודית המשלבת עבודת שטח עם אקדמיה ומתבססת על שיקוף פעיל וממוקד תוצאות, התפור לפי צרכיך.

אני עובד ועבדתי עם מאות לקוחות, עסקיים ופרטיים ברחבי העולם באנגלית, ספרדית ועברית. התהליכים מתקיימים פנים אל פנים, בטלפון או באינטרנט. אני נוהג לשלב אימון, פיתוח מנהיגות, הדרכה והנחייה. מבין לקוחותיי נמנים מנכ״לים, יזמים, מנהלים בכירים, מנהיגים וצוותים.

״הפגישה ׳פורצת הדרך׳ עם זוניו זה בדיוק מה שהייתי צריכה כדי לצאת מה״תקיעות״ שלי. זה הוביל אותי לשנות את החשיבה שלי, לקחת סיכונים ולעשות את כל השינויים הנדרשים בחיי. זוניו עזר לי לברר את הדרך שאני רציתי לקחת וכתוצאה מכך, שיניתי את הפוקוס שלי והגעתי ליעדים החדשים בהצלחה ועכשיו אני אוהבת את מה שאני עושה." מג אקאבס, יועצת הורות, ארה"ב. www.parenting-solutions.com
טרודי קוסטה, ארה"ב
Relationship Coach, Purpose & Possibility, LLC,US.

בנוסף לתהליך אימון הנתפר עבור כל לקוח, פיתחתי שיטה ייחודית הנקראת אימון פורץ-דרך (Breakthrough Coaching). זו שיטה מהירה ונקודתית שנועדה למצבים הנראים "תקועים". בפגישה אינטנסיבית אחת, אני מציף ומאתגר הנחות יסוד, הרגלי חשיבה והתנהגויות כדי לפרוץ את מעגל ה"תקיעות" ולאפשר פתיחה של נתיב חדש.

״האימון של זוניו מאתגר וחד, מהסוג שנועד לייצר תוצאות. הוא גרם לי לראות דברים באור אחר, פרספקטיביות חדשות לגמרי. יש לו את האומץ להנחות ולבקר אמונות ישנות שלי והאם הן עדיין משרתות אותי, ולאחר מכן, לגלות מה ישרת אותי טוב עוד יותר. האימון שלו מעורר חשיבה, עמוק ועצמתי. זוניו הוא מאמן למופת!"
מג אקאבס, יועצת הורות, ארה"ב.
www.parenting-solutions.com

כיום אני חי עם זוגתי ושלושת ילדינו בתל אביב וממשיך לעזור ללקוחות להשיג את השינוי המיוחל, בין אם הוא אישי או עסקי. כמו כןֿ אני ראש תוכנית האימון במסגרת לימודי ההמשך באוניברסיטת בר- אילן ומרצה במסלול האקדמי של המכללה למנהל.

מה זה אימון?

אני רואה באימון מתודה מכוונת-מעשים ותוצאה, לפיתוח החוזקות, היכולות ולפתרון סוגיות (אישיות או עסקיות). אימון הוא שותפות וביחד נלמד ללמוד להקשיב לעצמך, לזהות את המטרות האמיתיות שלך ולנקוט בפעולה ולשנות.

"הלכתי לאימון עם מטרות ספציפיות ובתום המפגשים שלי עם זוניו הייתי מאד מסופק מההתקדמות והתהליך אשר עברתי, גם בפן האישי וגם המקצועי. הייתי גם מופתע איך זוניו עזר לי להבין מהן העדיפויות האמיתיות שלי בחיים וממה נטיתי להתעלם בחיי. זו בהחלט חוויה פוקחת עיניים ואני ממליץ בחום רב. השירותים המקצועיים שלו בעלי ערך לכל אחד המתקשה או (מרגיש) תקוע במהלך תהליך קבלת החלטות.".
אפריל פ., ניו יורק

"בתוך שלושה חודשים הצלחתי להבחין בשיפור משמעותי בסביבת העבודה שלי ובחיי האישיים. זוניו הוא איש חכם, אחראי ומאד מקצועי."
חואן קרלוס אייזרה, ניו יורק.איך זה עובד?

האם אי פעם חשת בשינוי באמצעות שיחה? אני אקשיב לך בצורה פעילה, אשקף את המחשבות שלך חזרה כדי לאפשר לך להקשבה פנימית, אשאל שאלות מפתח במטרה לפתוח ולהרחיב את התודעה שלך לעתידך, במקום להמשיך ולחיות את עברך. תהליך דינאמי זה מאפשר לך למצוא את הדרך שלך בהתבסס על החוזקות והיכולות שלך, ניסיון החיים שצברת עד כה והתשוקות שלך.

הכי חשוב, אני מאמין בך! אני כאן כדי לספק תמיכה ללא תנאי, ללא שיפוטיות וללא דעות קדומות. אעודד אותך להאמין בעצמך, לחזק את האני האותנטי שבך ולממש את הפוטנציאל שלך.

״זוניו הוא בעל יכולת אדירה לתמוך ולהאמין בלקוח. הוא בטוח וסמוך במאת האחוזים שאני יכולה לעשות את זה ויש לי את כל מה שנדרש. וזה אמיתי – מגיע מהלב ולא סתם מילים, ככה שבסוף את מוצאת את עצמך מאמינה בעצמך גם היית סקפטית בהתחלה... לזוניו יש יכולת לראות את המהות האמיתית מאחורי כל דבר והערותיו היו רלוונטיות ומעוררות מחשבה ".
אינה א. חיפה, ישראל.האם אימון מתאים לך?

לאימון יש את היכולת לשנות קריירה, חיים, מערכות יחסים, מצב פיננסי ותחומי חיים נוספים רבים. אנשים מסוימים עובדים עם מאמן מכיוון שהם מרגישים לא מרוצים או תקועים בסיטואציה מסוימת. הם יכולים למצוא עצמם מתמודדים עם דילמה עמוקה או החלטה מכריעת גורל בצומת הראשי של חייהם בתחום האישי או העסקי. אחרים מעוניינים להתקדם לשלב הבא. להרגיש טוב יותר, לנהל את החיים ולהתנהג אחרת ולשפר את חייהם. אימון מטיב עם רוב האנשים כי הוא מסייע בבהירות והישגיות בתחומים שבו הלקוח מחליט לעבוד ולשנות.

האם יש לך דילמה או בעיה?

האם תחושתך היא של צומת דרכים?

האם היית רוצה לשנות משהו בחייך?

היית רוצה למצות את מלוא הפוטנציאל שלך?

אם תשובתך היא כן לאחת או יותר מהשאלות האלו,
אימון יכול להיות נכון עבורך.
אשמח שנדבר:

ישראל: 052-2-400-900

ארה״ב: 1-212-452-2469

info@kristalcoaching.com : email